Hakkımızda

Firmamız kişi ve kurumların taleplerine uygun özel tasarım akvaryumlar imal etmekte projelerin gereksinimlerine göre çözümler üretmektedir.


Akvaryum , donanım ve balıklarınızın ihtiyacı olan bakım – kontrol hizmeti ile sizlerin herzaman yanınızda olarak karşılaşacağınız olası soeunların yaşanmasını büyük ölçüde önlemekteyiz.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini zamanında yerine getirebilmek için 450 m2 olan üretim alnına sahip yerimizde yeterli malzeme stokları ile tecrübelerimizi özverili çalışmalarımızla birleştirmekteyiz.


Yılların birikimi projelerimizde estetik ve gereksinimlerin en uygun şekilde karşılanmasında bizlere yol göstermektedir. Böylece sizlere daha kaliteli ve güzel ürünler sunabilmekteyiz.

 

İzmir akvaryum olarak bizler, kaliteli ve uzun ömürlü akvaryumlarımız ile son derece güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizden ötürü çok yoğun bir müşteri kitlesine de sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.


Hem kaliteli hem de uygun fiyata ürünlerimizi görmek isterseniz oturduğunuz yerden de bu mümkün. Sosyal medya hesabımızdan bizleri takip ederek dilediğiniz ürünü görebilir ve sipariş verebilirsiniz. İletişim numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız çok çeşidi ve uygun fiyatları ile hizmetinizdedir.

 

Bizler de İzmir alışveriş sektörleri içerisinde sizlerle bu can dostlarımızı buluşturabilmek için “Melihşah Akvaryum İzmir” işletmesi olarak yerimizi aldık. Hepsi özenle seçilmiş olan ürünlerimiz hijyen konusunda taviz vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren işletmemize sizleri bekliyor.  Bizlere bu kadar değer veren sevimli arkadaşlarımız için sizler de işletmemize gelerek onlara küçük sürprizler yapabilirisiniz.
 

Öne Çıkarılanlar

Mobilyalı Akvaryumlar

Akvaryumlar, evde balık ya da herhangi bir deniz canlısı beslemek isteyen kişilerin ilk

Akvaryum İmalatı

İsteğe Özel Her Türlü Akvaryum Kurulumu Yapmaktayız .Özel Akvaryum İ

Akvaryum Kurulumu

Balık alırken yapılan en büyük hataların başında tür seçimi gelir.

Yorumlar

Ravza K.
5 Yıldız

Akvaryum imalatı ve sonrası destek hizmeti ile fark yaratan bir firma. Memnun kaldık gönül rahatlığıyla Tavsiye ediyoruz.

Erol Ocakdan
5 Yıldız

Akvaryum aldım gayet iyi